KONST / Litografier / Färglitografi 9937345
*
nr 993 7345
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 48/260, bladets mått: 55x74
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 november 2015
kl 19:19:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 22:01:04
1
300 kr
9/11 19:12:40
2
500 kr
9/11 19:14:12
1
500 kr
9/11 19:14:12
2
500 kr (Budbetjänt)
9/11 19:14:29
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Henry Heerup
Läs om budbetjänten
nr 993 7345
Henry Heerup
(1907-1993)
Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 48/260, bladets mått: 55x74
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 22:01:04 | 1 | 300 kr |
9/11 19:12:40 | 2 | 500 kr |
9/11 19:14:12 | 1 | 500 kr |
9/11 19:14:12 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
9/11 19:14:29 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12