Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 9937345



*

nr 993 7345


Henry Heerup

(1907-1993)


Färglitografi, Henry Heerup (1907-1993), 48/260, bladets mått: 55x74


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 9 november 2015
kl 19:19:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
8/11 22:01:04 1      300 kr
9/11 19:12:40 2      500 kr
9/11 19:14:12 1      500 kr
9/11 19:14:12 2      500 kr (Budbetjänt)
9/11 19:14:29 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik henry heerup litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr